• Georgia11
  • Georgia22

گرجستان کشوری است در قفقاز که بخشی ازآن در آسیا و بخش دیگر آن در اروپا واقع شده است.در واقع مردم گرجستان کشور خود را به عنوان بالکنی برای اروپا می دانند و برای عضویت در اتحادیه اروپا نیز اقدام کرده اند . در سفر به گرجستان با مردمی صمیمی، مهربان و خوش قلب روبرو خواهید شد که سفری لذت بخش و تجربه گردشگری خوبی را برای شما رقم می زنند. سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر جهان به گرجستان سفر می کنند که در این بین شمار گردشگران ایرانی که متقاضی تور گرجستان هستند با توجه به این که  ورود به این کشور برای ایرانیان نیاز به ویزا ندارد روز به روز در حال افزایش است و یکی از مقاصد جذاب در بین کشورهای اطراف برای سفر ایرانیان می باشد. اگر قصد سفر به گرجستان را دارد حتما از شهرهای زیبای تفلیس و باتومی بازدید نمایید. تفلیس شهری تاریخی و باتومی شهری ساحلی است که در فصل های گرم سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

تفلیس پایتخت گرجستان است و شهری است قدیمی دارای بافت تاریخی و سنتی که وقتی در ان قدم می زنید با سختمانهای مدرن آن روبرو می شوید. این شهر دارای جاذبه های تاریخی زیبا مانند حمام گوگرد، کلیساهای قدیمی و چند صد ساله است که نظر هر گردشگری رابه خود جلب می کند همچنین تفلیس دارای پارک و دریاچه ها و آبگیرهای زیبایی است که بازدید از آن ها  در سفر به تفلیس نباید از قلم بیفتد.

باتومی شهر ساحلی است که میتواند بهترین جایگزین برای سفر سواحل مدیترانه ای فرانسه باشد ، ساحل دریای سیاه در این شهر حال و هوای خاصی دارد که همین امر وجه تمایز این ساحل با دیگر سواحل زیبای دنیا شده است. فاصله کوه با دریا در این شهر بسیار کم بوده به همین خاطر شما میتوانید به کوه رفته اسکی خود را انجام دهید و سپس در ساحل دریا استراحت کنید. بهترین زمان برای سفر به باتومی فصل های گرم سال است اما این بدین منظور نیست که فصول دیگر این شهر آب و هوای خوبی ندارد، بلکه برعکس در فصل زمستان هم این شهر دارای آب و هوای بسیار خوبی می باشد.

در این شهر میتوانید در هتل های لوکس اقامت کنید و ازدیدن ساحل آرام و زیبایی آن به آرامش برسید این شهر علاوه بر ساحل زیبا بناهای تاریخی مثل فانوس اسکندر و خانه سفید دارد.

 

تور گرجستان تفلیس

خدمات تور گرجستان

اقامت در هتل با صبحانه , ترانسفر فرودگاهی , بیمه مسافرتی , لیدر فارسی زبان