• slide1
  • slide2

سفر به فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه، بزرگترین کشور اروپای غربی است؛ با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، مونا کو، اسپانیا و آندورا همسایه است و از طریق تونل کانال مانش، به بریتانیا راه دارد. برای سده های متوالی، این کشور از نظر فرهنگی، اقتصادی، ارتشی و سیاسی، در اروپا و جهان قدرت مهمی به شمار می آمد. طی سده های هفدهم و هیجدهم میلادی، فرانسه بخش های بزرگی از آمریکای شمالی را به تصرف خود درآورد و در دویست سال بعدی، با حکومت بر بخش های بزرگی از شمال، غرب و مرکز آفریقا، آسیای جنوبی و تعداد زیادی از جزیره های اقیانوس آرام، دومین امپراطوری بزرگ جهان بود.
این کشور، با پذیرایی از ٨٢ میلیون گردشگر خارجی در سال، اولین کشور توریستی جهان است. جمعیت کشور فرانسه ۶۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.
فرانسه بزرگ ترین کشور اروپای غربی و بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، مونا کو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد.
فرانسه یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. این کشور همچنین عضو گروه جی ۸ و از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و دارای حق وتو است. فرانسه یک کشور دارای تسلیحات هسته ای است.
حدود ۶۴ درصد از مردم فرانسه کاتولیک، ۲۸ درصد بی دین، و ۳ درصد پروتستان هستند. فرانسه کشوری سکولار است که در آن دین به طور کامل از سیاست جداست.
طی ۵۰۰ سال گذشته فرانسه از قدرتهای بزرگ فرهنگی، اقتصادی، و نظامی در جهان بوده و در اروپا و دیگر بخش های جهان نفوذ سیاسی داشته است. در خلال سده های ۱۷ و ۱۸ میلادی، فرانسه بخش هایی از شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا را مستعمره خود ساخت و در سده نوزدهم و اوایل سده بیستم با گسترش مستعمراتش دومین امپراتوری بزرگ استعماری را در جهان تشکیل داد.
فرانسه عضو پیمان شنگن می باشد. بهتر است یک ماه پیش از تاریخ پیش بینی شده برای سفر، درخواست صدور روادید دهید.

تور فرانسه (ویژه پاییز98)

پرواز تور فرانسه

پرواز ترکیش و ایران ایر

خدمات تور فرانسه

بلیط رفت و برگشت هواپیما ، ا قامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر های فرودگاهی و زمینی ، راهنمای فارسی زبان و راهنمای محلی، اخذ روادید ، بیمه  مسافرتی ، گشت های شهری و بین شهری.

نکات مهم تور فرانسه

نکات مهم:
1)پرداخت مبلغ ریالی هنگام ثبت نام ضروری است.
2)در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مبلغ ورودی سفارت و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ کسر و مابقی مسترد می گردد.
3)مسافران موظف اند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند.
4)اصل مدارک مسافران تا زمان بازگشت نزد آژانس باقی می ماند.
5)ارائه ی ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 100/000/000 تومان برای هر نفربه صورت ضمانت نامه بانکی ضروری است و در
صورت نیاز به ضمانت نامه های بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.
6)بدلیل نوسان نرخ ارز، امکان تغییر نرخ ریالی تور بر مبنای زمان ثبت نام وجود دارد.
7)فرصت ثبت نام تا حداقل یکماه قبل از حرکت می باشد.
ارتباط با آنامهرپرواز

جاذبه های تفریحی و گردشگری فرانسه

هتل های فرانسه

مراکز خرید فرانسه