• slide1
  • slide2

سفر به فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه، بزرگترین کشور اروپای غربی است؛ با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، مونا کو، اسپانیا و آندورا همسایه است و از طریق تونل کانال مانش، به بریتانیا راه دارد. برای سده های متوالی، این کشور از نظر فرهنگی، اقتصادی، ارتشی و سیاسی، در اروپا و جهان قدرت مهمی به شمار می آمد. طی سده های هفدهم و هیجدهم میلادی، فرانسه بخش های بزرگی از آمریکای شمالی را به تصرف خود درآورد و در دویست سال بعدی، با حکومت بر بخش های بزرگی از شمال، غرب و مرکز آفریقا، آسیای جنوبی و تعداد زیادی از جزیره های اقیانوس آرام، دومین امپراطوری بزرگ جهان بود.
این کشور، با پذیرایی از ٨٢ میلیون گردشگر خارجی در سال، اولین کشور توریستی جهان است. جمعیت کشور فرانسه ۶۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.
فرانسه بزرگ ترین کشور اروپای غربی و بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، مونا کو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد.
فرانسه یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. این کشور همچنین عضو گروه جی ۸ و از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و دارای حق وتو است. فرانسه یک کشور دارای تسلیحات هسته ای است.
حدود ۶۴ درصد از مردم فرانسه کاتولیک، ۲۸ درصد بی دین، و ۳ درصد پروتستان هستند. فرانسه کشوری سکولار است که در آن دین به طور کامل از سیاست جداست.
طی ۵۰۰ سال گذشته فرانسه از قدرتهای بزرگ فرهنگی، اقتصادی، و نظامی در جهان بوده و در اروپا و دیگر بخش های جهان نفوذ سیاسی داشته است. در خلال سده های ۱۷ و ۱۸ میلادی، فرانسه بخش هایی از شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا را مستعمره خود ساخت و در سده نوزدهم و اوایل سده بیستم با گسترش مستعمراتش دومین امپراتوری بزرگ استعماری را در جهان تشکیل داد.
فرانسه عضو پیمان شنگن می باشد. بهتر است یک ماه پیش از تاریخ پیش بینی شده برای سفر، درخواست صدور روادید دهید.

تور فرانسه (ویژه نوروز 98)

پرواز تور فرانسه

پرواز ماهان و ایران ایر و آلیتالیا

توضیحات تور فرانسه

: بلیط رفت و برگشت هواپیما، ویزا، بیمه، اقامت در هتل 4 و 5 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بازدید از مناطق توریستی طبق برنامه سفر، راهنما.
مهلت ثبت نام در هر تور حداکثر تا 40 روز پیش از تاریخ حرکت می باشد ،هزینه های ورودی سفارت و ترجمه مدارک به عهده مسافر می باشد.
ارتباط با آنامهرپرواز

جاذبه های تفریحی و گردشگری فرانسه

هتل های فرانسه

مراکز خرید فرانسه