• italia1
  • italia2

سفر به ایتالیا

ایتالیا که نام رسمی اش جمهوری ایتالیایی می باشد، در جنوب اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور از شمال با فرانسه، سویس، اتریش و اسلوونی- در امتداد کوه های آلپ- همسایه است و تا جنوب، به صورت شبه جزیره کشیده شده است. ایتالیا بزرگترین جزیره های دریای مدیترانه- سیسیل و ساردنیا- و جزیر ه های کوچک تری را هم در بر میگیرد و دو کشور سان مارینو و واتیکان هم درش قرار گرفته اند؛ آب و هوای معتدل فصلی دارد و با جمعیت ٦٠ میلیونی خود، ششمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست وسومین کشور پرجمعیت جهان به شمار می رود. پایتخت ایتالیا، رم است که مدت ها مرکز سیاسی تمدن غربی و پایتخت امپراتوری روم به شمار می رفت. بعد از فروپاشی امپراتوری روم، ایتالیا بارها مورد تاراج قرار گرفت، با این حال بعدها رنسانس آن جا متولد شد. در پی دوران پیدایش دوباره ( Risorgimento )، استان های ایتالیا در ١٨٦١ با هم یکی شدند و کشور ایتالیا را تشکیل دادند. طی دو دهه ی آخر قرن نوزدهم، ایتالیا با تسلط بر لیبی، اریتره، سومالی، اتیوپی، آلبانی، رودس و دوازده جزیره امپراتوری مستعمراتی ای تشکیل داد که در تیانجین چین هم یک امتیاز انحصاری داشت. ایتالیای مدرن امروز، جمهوری دموکراتیک دارد و در صف ٨ کشور صنعتی جهان قرار گرفته. سطح زندگی در ایتالیا در حد استاندارد بالا قرار دارد و از لحاظ کیفیت زندگی، جزء فهرست ١٠ کشور برتر جهان است. این کشور، یکی از اعضای اتحادیه ی اروپاست و در گروه ٨، گروه ٢٠ و ناتو عضویت دارد. ایتالیا همچنین عضو سازمان همکاری و گسترش اقتصادی، سازمان تجارت جهانی، کنسول اروپا، اتحادیه ی اروپای غربی و سازمان ملل است؛ از لحاظ بودجه ی دفاع جهانی، در رده ی نهم بوده و بخشی از تسلیحات اتمی ناتو را در اختیار دارد. در واقع، ایتالیا نقش بزرگی در ارتش اروپایی و جهانی دارد. این کشور قدرتمند، از لحاظ سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، در کنار کشورهای انگلستان، فرانسه، آلمان و روسیه قرار می گیرد. در آخر باید به این نکته اشاره کرد که ایتالیا سطح سواد بالایی دارد.

تور ایتالیا (ویژه نوروز 98)

پرواز تور ایتالیا

پرواز آلیتالیا

توضیحات تور ایتالیا

بلیط رفت و برگشت هواپیما، ویزا، بیمه، اقامت در هتل 4 و 5 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بازدید از مناطق توریستی طبق برنامه سفر، راهنما.
مهلت ثبت نام در هر تور حداکثر تا 40 روز پیش از تاریخ حرکت می باشد ،هزینه های ورودی سفارت و ترجمه مدارک به عهده مسافر می باشد.
ارتباط با آنامهرپرواز

جاذبه های تفریحی و گردشگری ایتالیا

هتل های ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا