• italia1
  • italia2

سفر به ایتالیا

ایتالیا که نام رسمی اش جمهوری ایتالیایی می باشد، در جنوب اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور از شمال با فرانسه، سویس، اتریش و اسلوونی- در امتداد کوه های آلپ- همسایه است و تا جنوب، به صورت شبه جزیره کشیده شده است. ایتالیا بزرگترین جزیره های دریای مدیترانه- سیسیل و ساردنیا- و جزیر ه های کوچک تری را هم در بر میگیرد و دو کشور سان مارینو و واتیکان هم درش قرار گرفته اند؛ آب و هوای معتدل فصلی دارد و با جمعیت ٦٠ میلیونی خود، ششمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست وسومین کشور پرجمعیت جهان به شمار می رود. پایتخت ایتالیا، رم است که مدت ها مرکز سیاسی تمدن غربی و پایتخت امپراتوری روم به شمار می رفت. بعد از فروپاشی امپراتوری روم، ایتالیا بارها مورد تاراج قرار گرفت، با این حال بعدها رنسانس آن جا متولد شد. در پی دوران پیدایش دوباره ( Risorgimento )، استان های ایتالیا در ١٨٦١ با هم یکی شدند و کشور ایتالیا را تشکیل دادند. طی دو دهه ی آخر قرن نوزدهم، ایتالیا با تسلط بر لیبی، اریتره، سومالی، اتیوپی، آلبانی، رودس و دوازده جزیره امپراتوری مستعمراتی ای تشکیل داد که در تیانجین چین هم یک امتیاز انحصاری داشت. ایتالیای مدرن امروز، جمهوری دموکراتیک دارد و در صف ٨ کشور صنعتی جهان قرار گرفته. سطح زندگی در ایتالیا در حد استاندارد بالا قرار دارد و از لحاظ کیفیت زندگی، جزء فهرست ١٠ کشور برتر جهان است. این کشور، یکی از اعضای اتحادیه ی اروپاست و در گروه ٨، گروه ٢٠ و ناتو عضویت دارد. ایتالیا همچنین عضو سازمان همکاری و گسترش اقتصادی، سازمان تجارت جهانی، کنسول اروپا، اتحادیه ی اروپای غربی و سازمان ملل است؛ از لحاظ بودجه ی دفاع جهانی، در رده ی نهم بوده و بخشی از تسلیحات اتمی ناتو را در اختیار دارد. در واقع، ایتالیا نقش بزرگی در ارتش اروپایی و جهانی دارد. این کشور قدرتمند، از لحاظ سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، در کنار کشورهای انگلستان، فرانسه، آلمان و روسیه قرار می گیرد. در آخر باید به این نکته اشاره کرد که ایتالیا سطح سواد بالایی دارد.

تور ایتالیا (ویژه پاییز98)

پرواز تور ایتالیا

پرواز ترکیش

خدمات تور ایتالیا

بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه ، ترانسفر های فرودگاهی و زمینی ، راهنمای فارسی زبان، اخذ ویزای شنگن،بیمه مسافرتی،گشت شهری.

نکات مهم تور ایتالیا

نکات مهم:
1) پرداخت مبلغ ریالی هنگام ثبت نام ضروری است.
2) درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 250 یورو کسر شده و مابقی هزینه ها مسترد میشود.
3) مسافران موظف اند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند.
4) اصل مدارک مسافران تا زمان بازگشت نزد آژانس باقی می ماند.
5) ارائه ضمانت بازگشت از سفر برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک مبلغ آن را به اطلاع مسافران محترم می رسانیم.
6(فرصت ثبت نام تا حداقل یکماه قبل از حرکت می باشد.
ارتباط با آنامهرپرواز

جاذبه های تفریحی و گردشگری ایتالیا

هتل های ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا