• 1
  • 2

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای توریستی ترکیه می باشد، این شهر با دارا بودن مراکز خرید متنوع، گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خود را به خوب نشان میدهد و به همین دلیل مسافرینی که به استانبول سفر می کنند حتما ازجاذبه های استانبول و مکان های دیدنی استانبول بازدید می کند .

در استانبول، این شهر توریستی بزرگ شما شاهد آب و هوای اقیانوسی، مدیترانه ای و گرمسیری خواهید بود.و به دلیل همین نوع آب و هوا شما میتوانید در تمام فصول سال به استانبول سفر کنید و در هر فصل از آب و هوای خوبی بهره مند شود ولی خوب با این وجود فصل های بهار، تابستان و پاییز بهترین زمان برای سفر به استانبول است.چرا که علاوه بر آب و هوای دلنشینی که در این فصل شاهدش خواهید بود شما می توانید جشنواره ها استفاده نمایید.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید حتما با آژانس آنامهرپرواز همراه شده تا قبل از سفر با بهترین هتل های استانبول، جاذبه های استانبول و مراکز خرید آن آشنا شوید و اطلاعات کلی درباره این شهر بدست آورید و برای سفر به این شهر توریستی می توانید از طریق وب سایت ما از جدیدترین نرخ های تور استانبول مطلع شده و به صورت حضوری و یا آنلاین تور، هتل و بلیط خود را رزرو و خرید نمایید

 

تور استانبول (بهار98)

پرواز تور استانبول

پرواز قشم ایر

توضیحات تور استانبول

بلیط رفت و برگشت با قشم ایر یا معراج -3شب اقامت در هتل با صبحانه -ترانسفر  فرودگاهی- راهنمای فارسی زبان- بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز تور استانبول

مدارک : کپی پاسپورت با حداقل  6 ماه اعتبار
درج امضا مسافر
ارتباط با آنامهرپرواز